DC Link group


Приєднуйся
до команди професіоналів
Відправити резюме

Про компанію

Мультиканальний дистриб'ютор високотехнологічних рішень, з власним виробництвом і персоніфікованою сервісною підтримкою
DC Link Group - великий український дистриб'ютор, який працює на ринку з 2002 року. Ми офіційно представляємо в Україні понад 50 брендів в сфері IT, споживчої електроніки, побутової техніки
Наша партнерська мережа зараз налічує близько 4 000 компаній по всій країні, філії відкриті у Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Стрию. Складські комплекси працюють у 5 містах: один із найбільших хабів знаходиться у місті Стрий, автоматизований логістичний комплекс у Харкові, основний склад і виробництво релоковані в Київ
Наш асортимент налічує понад 20 000 SKU від більш ніж 1000 виробників. Ми постачаємо мережеве обладнання, комп'ютерні комплектуючі, ПК та ноутбуки, споживчу електроніку, велику та малу побутову техніку
Широкі логістичні можливості, своє виробництво, власні торгові марки IT та побутової техніки, Сервісний центр, унікальний B2S маркетплейс, онлайн-роздріб – все це допомагає вирішувати широкий спектр завдань для бізнесу

Наше життя

Наші переваги

Ми – соціально відповідальний бізнес, який не тільки робить великий внесок у розвиток економіки України, а й допомагає людям. Серед наймасштабніших проектів – підтримка соціально-незахищених дітей, забезпечення шкіл IT-технікою, системна допомога української армії.

Ми розуміємо ціну знань,тому запустили освітню платформу компанії – Академію DC Link Group. Завдяки їй ми першими дізнаємось про новинки ринку та їх особливості, маюємо змогу задати запитання різним спеціалістам, розвиватимуть свою експертність та досягатимуть грандіозних успіхів у своїй справі. передовими технологіями.

Ми любимо спілкуватися і тому з задоволенням збираємо партнерів на щорічну онлайн-конференцію для лідерів та учасників IT-індустрії DC Link Partner Day. В нас завжди ексклюзивний і дуже цікавий контент – стратегії та перспективи бізнесу від лідерів ринку, нетворкінг та невимушене спілкування усіх стейкхолдерів індустрії. 

Наша команда

Ми рухаємося вперед завдяки спільним цінностям і цілям, які формують нашу команду. Ми розуміємо, що в нашому бізнесі репутація – це довіра, яка зумовлює вибір партнерів. Саме тому наша компанія є надійною і націленою на довгострокову співпрацю –  більше 30% співробітників  DC Link Group працюють понад 4 роки.

Ми цінуємо розвиток і навчання – за 2021 рік майже 70% колективу пройшли тренінги на зовнішніх та внутрішніх курсах. А орієнтованість на результат – одна із ключових корпоративних компетенцій.

Хочете розвиватися як професіонал та реалізовувати свої ініціативи с драйвовою командою – приєднуйтесь до DC Link Group! Ми завжди раді мотивованим, професійним і відповідальним людям!  

З усіма актуальними вакансіями ви можете познайомитись на джоб-порталах – work.ua, rabota.ua, jobs.dou.ua або  linkedin.ua  І ласкаво просимо до нашої команди!

Бренди

(UK) IT, Комп’ютерна технiка
(UK) Побутова техніка
(UK) GSM
(UK) мережеве обладнання
dclink.uaDeveloped by: ARTLanding.net