Базовим та досить простим рішенням цієї проблеми є використання ефективного продукту для захисту пристроїв від прогресуючих Інтернет-загроз та підступних інструментів кіберзлочинців. Серед таких рішень – програма ESET Internet Security, яка поєднує надійний захист комп'ютерів від сучасних видів шкідливих програм, високу швидкість роботи, мінімальне споживання системних ресурсів та зручний у використанні інтерфейс.

Як ESET Internet Security захищає від сучасних загроз?
•    З початку 2021 року кількість шкідливого програмного забезпечення для викрадення даних, серед яких банківські та шпигунські додатки, продовжує збільшуватися. Завдяки функції Захист онлайн-платежів рішення захищає пристрій від подібних шкідливих програм, надаючи спеціальний браузер для безпечного введення облікових даних та здійснення банківських операцій.
•    Декілька років поспіль серед ненадійних комбінацій для доступу до роутера найпоширенішими залишаються «admin», «root» та «1234». За допомогою функції Захист домашньої мережі рішення дозволяє перевіряти роутер на наявність уразливостей, серед яких слабкі паролі або застаріле вбудоване програмне забезпечення. Крім цього, користувачі зможуть переглядати список підключених до роутера пристроїв, та сканувати їх на наявність уразливостей.
•    Фішингові атаки залишаються одним з найпоширеніших інструментів кіберзлочинців, під час яких вони маскуються під відому організацію та просять підтвердити або надати певні особисті дані. Наявність функції Антифішингу дозволяє перешкоджати відвідуванню підроблених веб-сайтів, які шахраї використовують для виманювання конфіденційної інформації, зокрема імен користувача, паролів чи банківських даних.
•    Зловмисники часто використовують спам-листи на різні актуальні теми для поширення шкідливих вкладень або виманювання особистої інформації. Завдяки функції Антиспам програма забезпечує захист електронної пошти від небажаних листів.
•    Доступ до веб-камери все частіше використовується в атаках кіберзлочинців з метою подальшого шантажу користувачів. Функція Захист веб-камери дозволяє контролювати та при необхідності блокувати доступ процесів та програм до веб-камери. У той час як функція Захист від програм-вимагачів блокує шкідливе програмне забезпечення, яке шифрує конфіденційну інформацію та вимагає викуп за доступ до неї.
Більшість людей недооцінюють важливість використання програмного забезпечення для захисту своїх пристроїв, що є помилкою. Через зберігання великих об’ємів конфіденційних даних комп’ютери та ноутбуки все частіше стають цілями кіберзлочинців та потребують передових рішень з безпеки.
За допомогою ESET Internet Security користувачі можуть забезпечити сучасний захист пристроїв від нових та відомих видів загроз та одночасно зменшити ризики втрати чи викрадення конфіденційних даних.