Новини

Zyxel відкриває API-інтерфейси хмари Nebula Перше рішення для хмарних мереж, що надає малому і середньому бізнесу можливість впровадження аутентифікації і шифрування WiFi з використанням DPPSK.

Zyxel відкриває API-інтерфейси хмари Nebula Перше рішення для хмарних мереж, що надає малому і середньому бізнесу можливість впровадження аутентифікації і шифрування WiFi з використанням DPPSK.
02.07.2020

Синьчжу, Тайвань 30 червня 2020 року - Компанія Zyxel Networks, провідний постачальник надійних рішень на базі штучного інтелекту і хмарних технологій для домашніх користувачів і бізнесу, сьогодні представила нову версію свого рішення для централізованого управління мережею Nebula 9.2. Оновлення реалізує перше в індустрії використання DPPSK, що спрощує забезпечення безпеки WiFi в компаніях малого і середнього бізнесу (СМБ). Так само це робить Nebula одним з перших рішень з API-інтерфейсом, відкритим для партнерів з вертикальних секторів, які з його допомогою тепер зможуть надавати керовані з хмари мережеві сервіси.

 

Управління доступом до WiFi спрощує аутентифікацію в хмарі і підвищує його безпеку

У багатьох компаніях сектора СМБ досі для доступу до WiFi використовується один і той же пароль як для своїх співробітників, так і для гостей, який можуть легко дізнатися зловмисники, що створює серйозний ризик безпеки бездротової мережі компанії. В оновленій версії Nebula за допомогою функції Dynamic Personal Pre-Shared Key (DPPSK), яка до цих пір не використовувалася в рішеннях для СМБ, вдосконалена аутентифікація через хмару. При використанні DPPSK кожному користувачеві надається унікальний пароль WiFi. Одним натисканням кнопки на програмній консолі Nebula можна задати термін дії цього пароля, тому адміністратор мережі може легко, зручно та безпечно керувати доступом до WiFi для десятків користувачів.

 

Побудова екосистеми хмарних мереж разом з технологічними партнерами

Zyxel прагне спростити своїм партнерам інтеграцію їх рішень з Nebula і для цього постійно розвиває технологічне співробітництво. Після цього оновлення Nebula його API-інтерфейси стали відкритими для сервіс-провайдерів і системних інтеграторів, які можуть використовувати їх для інтеграції Nebula до розроблених ними WiFi рішеннями.

Йонас Деккерс (Jonas Dekkers), співзасновник проекту Wiflex в бельгійській компанії Complit Network, сказав: «Удосконалення Zyxel Nebula надають СМБ інструменти, за допомогою яких вони легко і безпечно зможуть підключити до своєї WiFi відвідувачів, гостей або персонал компанії. Ми дуже, раді, що Zyxel Networks відкрила свої API сервіс-провайдерам, що надасть нашим клієнтам і різним замовникам з СМБ прекрасну можливість впровадити більш надійні і зручні керовані з хмари сервіси WiFi для свого бізнесу. Ми вже створили власне рішення для реєстрації в WiFi відвідувачів і співробітників компанії на основі Azure і G Suite з використанням унікального функціонала DPPSK від Zyxel ».

«Новітня версія Nebula - це не тільки нове обладнання, а й значне розширення екосистеми рішень для хмарних мереж від партнерів Zyxel з вертикальних секторів і інтеграція API, - підкреслив Кроулі Ву (Crowley Wu), віце-президент Zyxel Networking SBU. - Удосконалення безпеки і аутентифікації Nebula розроблені на основі експертизи наших технологічних альянсів і спрощують захист мереж компаній, які тепер можуть сконцентрувати свої зусилля на наданні клієнтам динамічно розвиваючих сервісів».

 

Сімейство продуктів Nebula поповнилося комутаторами для систем відеоспостереження

З червневого релізу Nebula в список, що підтримує це рішення для управління з хмари додані комутатори для систем відеоспостереження Zyxel серії GS1350. Особливістю цих спеціалізованих комутаторів є збільшена до 300 метрів максимальна дальність розміщення периферійного обладнання (extended range) за всіма PoE портам. А для скорочення простоїв системи відеоспостереження в них застосована функція Auto PD Recovery, що дозволяє автоматично перезапустити завислий пристрій, що використовує харчування PoE. Застосування цих комутаторів дозволяє системним адміністратором комфортно управляти мережею з хмари, яка обслуговує систему відеоспостереження: без виїзду сервісного інженера для перезапуску IP-камери, встановленої на віддаленому майданчику.

 

Багатофункціональні точки доступу для невеликої компанії з обмеженим бюджетом

Нарешті, за допомогою нової функції Nebula SSID NAT невелика компанія може налаштувати сумісну з Nebula точку доступу на роботу в режимі маршрутизатора або шлюзу, здатного призначати IP- адреси бездротовим клієнтам, наприклад, смартфонам або ноутбукам співробітників або відвідувачів, що значно скорочує витрати по обслуговуванню мережеваої інфраструктури невеликої компанії.

Крім комутаторів серії GS1350 в сімейство підтримують управління Nebula додані нові точки доступу стандарту WiFi 6 (WAX610D і NWA210AX), мультигігабітні комутатори XS1930 і комутатори рівня агрегування трафіку GS2220. В результаті портфель продуктів Nebula зараз складається з 52 пристроїв різного типу.