;
Новини

Zyxel представляє перший в індустрії гібридний комутатор, що підтримує три режими управління

Zyxel представляє перший в індустрії гібридний комутатор, що підтримує три режими управління
21.07.2020

L2 комутатори серії GS2220, якими можна управляти як із хмари, так і за допомогою Web / CLI або SNMP, надають замовникам міць і гнучкість для роботи в нових реаліях

Синьчжу, Тайвань, 13 липня 2020 року - Компанія Zyxel Networks, провідний постачальник надійних рішень на базі штучного інтелекту і хмарних технологій для домашніх користувачів і бізнесу, представила нову серію гібридних комутаторів другого рівня GS2220. Їх застосування забезпечить високу продуктивність мережевої інфраструктури для бізнесу і освітніх установ. При цьому простота і гнучкість використання обумовлена ​​підтримкою трьох режимів управління: з хмари Nebula, за допомогою Web-інтерфейсу \ CLI або з використанням протоколу Simple Network Management Protocol (SNMP).

Головною перевагою нового комутатора з трьома режимами використання є підтримка управління з безкоштовної хмари Zyxel Nebula, що дозволяє системному адміністратору за допомогою одного централізованого інтерфейсу дистанційно і в будь-який час керувати своєю мережею і стежити за її станом. Рішення Nebula розроблено з урахуванням вимог сучасного бізнесу: істотно покращує ефективність розгортання мережевого обладнання, його налаштування і конфігурації, а також можливості аналізу стану мережі.

Всі моделі комутаторів серії GS2220 поставляються з безкоштовною ліцензією Nebula Pro на один рік, що дає в порівнянні з базовою Nebula додаткові можливості управління і моніторингу мережі. Таким чином у їх покупців буде достатньо часу, щоб оцінити всі переваги віддаленого централізованого управління з хмари у версії Pro, і повністю підготуватися до переходу на хмарні технології в майбутньому, по мірі необхідності.

Якщо з якихось причин системний адміністратор не використовує управління з хмари, то він може застосовувати локальне управління Web / CLI, що забезпечує детальний контроль всіх налаштувань і всі можливості доступу для читання / запису параметрів. Або управління за допомогою SNMP, при якому використовується база даних Management Information Base (MIB) з інформацією про всі компоненти мережі, що дозволяє легко управляти розгорнутими в мережі пристроями різних виробників.

Стабільна і безшумна робота, компактний корпус

Попит на комутатори другого рівня постійно зростає в міру впровадження конвергентних мереж, по яких передаються не тільки дані, але і голосовий трафік, відео, трафік систем електронної комерції та інших додатків. Для ефективного обслуговування конвергентних мереж комутатори другого рівня повинні працювати дуже стабільно, тому Zyxel застосувала в GS2220 удосконалення апаратної частини і програмного забезпечення, що поліпшують відмовостійкість пристрою. Також в цих комутаторах для підвищення надійності вдвічі збільшена максимальне допустиме значення електростатичного розряду і в чотири рази максимально допустимий стрибок напруги.

Крім того, в комутаторах немає вентилятора, або використовується вентилятор з інтелектуальним керуванням тому вони працюють практично безшумно і їх можна розміщувати безпосередньо в приміщенні офісу поруч з робочими місцями співробітників. Нарешті, в порівнянні з іншими комутаторами, що підтримують PoE, у комутаторів серії GS2220 зменшений розмір корпусу і в результаті вони займають менше місця в серверній стійці або на робочому столі.

Гнучкість на всіх портах

Комутатори серії GS2220 відрізняються не тільки зручністю управління, а й гнучким використанням портів. Старші моделі серії обладнані 44 гігабітними портами RJ45 і комбінованими гігабітними мідними / оптичними портами або двома портами SFP. Моделі серії з меншою щільністю портів призначені для впровадження розширених функцій управління другого рівня на рівні доступу до мережі.