Новини

Заява Xiaomi: в 2020 році варто чекати більше 10 апаратів з підтримкою 5G

Заява Xiaomi: в 2020 році варто чекати більше 10 апаратів з підтримкою 5G
22.10.2019

Схоже, технології 5G будуть впроваджуватися швидше, ніж очікувалося. Так, за інформацією видання Reuters, засновником і виконавчим директором китайської компанії Xiaomi було заявлено, що його компанія в наступному році планує порадувати покупців - випустити більше 10 нових моделей смартфонів з підтримкою мереж 5G.

Також варто додати, що на думку керівника компанії Xiaomi в 2020 році флагманські моделі з підтримкою лише мереж 4G будуть користуватися набагато меншим попитом. Відповідні заяви Лей Цзюнь (Lei Jun) зробив в рамках Всесвітньої інтернет-конференції (World Internet Conference), яка проходила в східно-китайському місті Вужень.

Перший смартфон Xiaomi з підтримкою 5G - це модель Mi 9 Pro. У порівнянні з базовою моделлю Mi 9 у даній моделі є оптична стабілізація основного модуля тильної камери, покращений вібромотор, батарея на 4000 мА • год з 45-Вт швидкісною зарядкою і однокристальна система Qualcomm Snapdragon 855+. Також до кінця року очікується концептуальний апарат Xiaomi Mi Mix Alpha 5G, конструктивна особливість якого - корпус, по суті загорнутий в екран.