Новини

За даними видавця VR-ігор в 2020 році вийде PlayStation VR 2

За даними видавця VR-ігор в 2020 році вийде PlayStation VR 2
21.01.2020

Ще недавно в мережі активно обговорювалися чутки, що паралельно з PlayStation 5 оновлена ​​буде і модель PlayStation VR. Тепер же чутки перейшли в упевненість, засновану на підтвердженні від видавця Immersive VR Education (Apollo 11 VR і Titanic VR). Компанія випустила фінансовий звіт, в якому міститься згадка про нову гарнітуру Sony.

У PlayStation VR по праву статус найуспішнішої гарнітури віртуальної реальності преміум-класу на ринку. Як стверджує статистика, було продано 5 мільйонів пристроїв. Однак головний недолік PlayStation VR - в ній ніколи не було самих передових функцій, вона привертала увагу лише сумісністю з PlayStation 4. Тепер же Sony доведеться провести модернізацію своєї VR-технології, щоб залишатися конкурентоспроможною.

«У 2020 році Sony випустить PlayStation 5 і нову версію гарнітури PlayStation VR (PSVR), яка ще більше розширить базу користувачів VR високого класу - група має намір підтримувати цей пристрій своїм поточним пакетом програмного забезпечення», - заявила Immersive VR Education Ltd в звіті.

У березні 2019 року від виконавчого директора PlayStation Домініка Маллінсона (Dominic Mallinson) надійшла інформація, що компанія розглядає можливість випуску декількох моделей PlayStation VR другої версії, в яких будуть такі нові функції, як бездротове підключення і відстеження погляду.

Очікується, що офіційний анонс PlayStation 5 вийде в лютому - швидше за все в цей же час компанія розкриє і інформацію про нову версію PlayStation VR.