Новини

Якраз для карантину: величезний телевізор Redmi Smart TV Max

Якраз для карантину: величезний телевізор Redmi Smart TV Max
24.03.2020

Вийшов анонс від бренду Redmi, створеного китайською компанією Xiaomi. "Предмет" анонса - величезний «розумний» телевізор Smart TV Max з діагоналлю 98 дюймів.

У панелі повна відповідність формату 4K UHD - 3840 × 2160 пікселів. За заявою виробника у виробу 85-відсоткове охоплення колірного простору NTSC.

Основою новинки став кастомізований чотирьохядерний процесор, який виготовлений із застосуванням 12-нанометрової технології. За якісну роботу відповідає тандем чіпа і 4 Гбайт оперативної пам'яті.

У телевізора є флеш-накопичувач місткістю 64 Гбайт. За допомогою адаптерів підтримується бездротовий зв'язок Bluetooth 4.2 і Wi-Fi 802.11ac.

Новинка відрізняється якісною аудіосистемою з підтримкою DTS-HD. Користувачі зможуть скористатися трьома інтерфейсами HDMI, двома портами USB, інтерфейсом S/PDIF і стандартними аудіогніздами.

Програмна оболонка - Xiaomi PatchWall. Це інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому застосовані алгоритми штучного інтелекту.

У комплект поставки входить пульт дистанційного керування, який підтримує бездротовий зв'язок Bluetooth і вміє розпізнавати голосові команди.

Орієнтовна вартість Redmi Smart TV Max з діагоналлю 98 дюймів - 2800 доларів США.