Новини

Вийшов новий Apple MacBook Pro

Вийшов новий Apple MacBook Pro
13.11.2019

Компанією Apple представлений абсолютно новий портативний комп'ютер MacBook Pro - це модель, обладнана високоякісним дисплеєм Retina з 16 дюймовою діагоналлю.

У екрана роздільна здатність 3072×1920 пікселів з піксельної щільністю 226 PPI. За заявою розробника кожна панель проходить індивідуальне калібрування в заводських умовах, що робить передачу білого, гамма і основних кольорів збалансованою і разюче точною.

Ноутбук отримав нову клавіатуру Magic Keyboard. Вона відрізняється вдосконаленим механізмом «ножиці» з ходом кнопок 1 мм, що робить її більш стабільною, а спеціально розроблена гумова купольна конструкція всередині кожної клавіші забезпечує поліпшення відгуку. До того ж, Magic Keyboard володіє фізичною кнопкою Escape, панеллю Touch Bar і датчиком Touch ID, а також клавішами зі стрілками, розташованими у вигляді перевернутої букви «T».

Ще один цікавий нюанс лептопа - поліпшена система охолодження. У збільшеного вентилятора зі складною конструкцією подовжені лопаті і більш широкі вентиляційні отвори. Завдяки цьому приріст повітряного потоку склав 28%. Розмір радіатора зріс на 35%, що дозволило системі охолодження стати ще ефективніше.

Пропонуються різні комплектації ноутбука - з процесором Intel Core дев'ятого покоління з шістьма або вісьмома обчислювальними ядрами. Графічна підсистема ґрунтується на дискретному прискорювачі AMD Radeon Pro 5300M або 5500M; обсяг пам'яті GDDR6 досягає 8 Гбайт. За запевненням Apple, в топовій конфігурації швидкодія відеопідсистеми зросла на 80% в порівнянні з моделлю попереднього покоління.

Можлива установка до 64 Гбайт оперативної пам'яті DDR4 RAM. Твердотільні накопичувачі в базових версіях можуть бути місткістю 512 Гбайт або 1 Тбайт. У максимальній конфігурації закладений SSD ємністю 8 Тбайт.

Живлення забезпечує акумулятор з найвищою серед всіх ноутбуків Mac ємністю - 100 Вт • год. З його допомогою у MacBook Pro на годину довше час автономної роботи - до 11 годин при бездротовому підключенні до Інтернету або при перегляді відео в додатку Apple TV.

У новинки абсолютно нова аудіосистема Hi-Fi з шістьма динаміками. Нові низькочастотні динаміки з пригніченням резонансу, запатентовані Apple, використовують два протилежно спрямовані драйвера. Вони скорочують небажані вібрації, які можуть викликати спотворення звуку. Як результат - звучання музики набагато чистіше і природніше, ніж раніше.