Новини

У ігрового смартфона Lenovo Legion буде два порти USB Type-С

У ігрового смартфона Lenovo Legion буде два порти USB Type-С
26.03.2020

Ігрові смартфони на думку багатьох користувачів - досить спірні рішення. Проте, все більше виробників намагаються додати такий пристрій в свій асортимент. Так незабаром варто очікувати ігровий смартфон від Lenovo під ім'ям Legion. Відповідний анонс від виробника вже виходив, тепер же з'явилися нові подробиці.

За інформацією індійського ресурсу Pricebaba Daily, в китайській базі даних патентів CNIPA можна знайти запис про новий смартфон Lenovo Legion. Крім деякої інформації присутне і зображення нового пристрою, навіть два - в чорній і червоній версіях забарвлення. Фото дозволяють більш детально розглянути зовнішність пристрою. Так, дизайн нового смартфона виконаний в агресивному стилі, а посередині розташовується великий напис Legion.

Варто звернути увагу і на слово «Cool»: судячи з нього пристрою дістанеться передова система охолодження. Вона, за твердженням Lenovo, повинна забезпечити краще відведення тепла, ніж рішення конкурентів. Крім цього на фото можна знайти згадку батареї на 5050 мА • год. На кришці ж смартфона Legion є згадка процесора Snapdragon 855, хоча за інформацією Lenovo новинка отримає більш потужний Snapdragon 865. Швидше за все, вихід смартфона планувався на більш ранній термін, тому в якості основи вказана торішня флагманська платформа.

Ще одна цікава особливість смартфона Lenovo Legion - наявність відразу двох портів USB Type-C. Розміщення одного з них цілком звичне - на нижньому торці. Інший же займе місце на бічній грані смартфона. Завдяки двом портам заряджати смартфон можна буде навіть в процесі гри, коли до нього підключені ігрові аксесуари.