Новини

Товари Viper Gaming тепер доступні для замовлення на порталі DC Link Group

Товари Viper Gaming тепер доступні для замовлення на порталі DC Link Group
17.07.2020

Тепер всі клієнти DC Link Group можуть замовити продукти відомого американського бренду Patriot Vipеr Gaming на нашому порталі. Ігрова периферія представлена ​​гарнітурами, клавіатурами, мишами, килимками, які дають можливість гравцеві домінувати в будь-якому кібер-жанрі, завдяки різноманітному функціоналу бренду, розробленому під будь-яку потребу користувача. Якість, швидкість, дизайн - то, за що цінують цей геймерський бренд у всьому світі!

Всі гарнітури з лінійки візуалізовані у максимально брутальній стилістиці. Вони повністю блокують зовнішні шуми, а мікрофон дає кришталево чистий звук.

Підсвічування також є частиною дизайну всієї периферії - наприклад, можна вибирати ілюмінацію для кожної клавіші в клавіатурі з майже 17 мільйонів кольорів. Ще одна сильна сторона Viper Gaming - сенсори чутливості. На мишках, наприклад, їх можна перемикати навіть на льоту.

Нагадаємо, що Patriot Viper Gaming і DC Link Group розпочали співпрацю в червні 2020 року. Завдяки дистриб'юторської угоди компаній, клієнти DC Link Group можуть включати до свого асортименту унікальні і стильні продукти, давно присутні в арсеналі провідних геймерів світу.