Новини

Стартував продаж моноблоків Cobra

Стартував продаж моноблоків Cobra
10.09.2021

Комп'ютер, в якому системний блок і монітор об'єднані в одному корпусі, на українському IT-ринку представила DC Link Group. Компанія виробляє моноблоки Cobra на власній фабриці, ретельно контролюючи якість кожної деталі. Тепер моноблоки доступні до замовлення на порталі для клієнтів і в роздрібних мережах.
https://cutt.ly/9WXV65i

—  У всьому світі частка моноблоків в загальному обсязі ринку ПК неухильно зростає, - розповідає керівник проекту Віталій В’юшинський. - Український ринок комп'ютерів не зовсім типовий з точки зору світових тенденцій в першу чергу через терміни поновлення комп'ютерних парків підприємств і домогосподарств (7-10 років проти стандартних 3-5 років). Але ймовірно, вже найближчим часом відкладений попит як серед приватних користувачів, так і серед корпоративних замовників, дасть про себе знати, і ситуація почне нормалізуватися. І ми будемо до цього готові. Наш багаторічний досвід в збірці ПК і якість комплектуючих дає очевидну перевагу нашого продукту - моноблокам Cobra - на ринку.

Якщо моноблоки, то Cobrа! - вважають в компанії і ось чому:

— Моноблоки Cobra - це гнучкість при виборі конфігурацій. Оскільки DC Link Group — великий дистриб'ютор, ми не обмежуємо клієнтів лише базовою конфігурацією і можемо зробити під замовлення будь-яку варіацію моноблока з широкого вибору комплектуючих.
— Збірка і подальше відвантаження займає лічені години. Справжні профі на фабриці з виробництва ПК в DC Link Group оперативно та якісно можуть збирати від невеликих партій до масштабних замовлень в стислі терміни.
— Гарантія 40 місяців. А в разі необхідності (тендери, проекти), цей термін може бути збільшений.
— Ціна. Наша компанія імпортує всі комплектуючі для збірки моноблоків Cobra, а значить кінцева ціна нижче на 10-15% тієї, яку світові виробники пропонують на аналогічний товар.