Новини

SNAIGĖ – нова дистриб’юція DC Link Group.

SNAIGĖ – нова дистриб’юція DC Link Group.
03.06.2021

«За 2021 рік наша компанія суттєво виросла в представленності по всім категоріям побутової техніки. Тому поява в нашому портфелі брендів виробника холодильного обладнання - очікувана і гарна новина для нас всіх, - розповідає Олексій Берлетов, CEO DC Link Group, - Також це ще одне свідчення того, що навіть в умовах глобальної невизначеності можна розвивати позитивну динаміку взаємовигідного партнерства»

Для компанії SNAIGE Україна є одним з найбільших ринків збуту, і незважаючи на пандемічні обмеження – в компанії фіксують зростаючий попит на холодильне обладнання. Як повідомляє прес-служба SNAIGE, в умовах карантину зросла потреба споживачів у побутових холодильниках і особливо морозильних камерах. Попит на них піднявся на 50% .  

SNAIGĖ займається розробкою та виробництвом холодильного обладнання з 1963 року. Зараз компанія працює за суворими стандартами та вимогами ЄС, багато уваги приділяючи якості кожної деталі та екологічності процесу. Холодильники SNAIGĖ не містять речовин, небезпечних  для здоров'я людей або навколишнього середовища. Виробник послідовно виконує вимоги Кіотського протоколу про глобальне потепління і зміну клімату. Майже всі матеріали, що застосовуються у виробництві, підлягають вторинній переробці.

Велику увагу на виробництві приділяють контролю якості продукції. В окремих лабораторіях перевіряється надійність електросистем, безпека і герметичність холодильного обладнання - Жоден холодильник SNAIGĖ не покине завод без належної перевірки.