Новини

Ще одне поповнення в дистриб'юторському портфелі DC Link Group - бренд nJoy !

Ще одне поповнення в дистриб'юторському портфелі DC Link Group - бренд nJoy !
02.09.2020

DC Link Group поповнила портфель брендів руминським брендом nJoy!

nJoy - «дочка» компанії Dai Tech, яка вже 17 років працює в сфері IT-виробництва. Комплектуючі для комп'ютерів, ноутбуки, системи відеоспостереження успішно продаються в країнах Європи, Близького Сходу та Південної Америки.

«Ми раді представити нашого нового партнера українським споживачам, - говорить виконавчий директор DC Link Group Олексій Берлетов, - Ще один європейський бренд в портфелі нашої компанії - важливе свідчення не тільки розширення географії та асортименту, а й нові можливості для наших клієнтів. Упевнений, що співпраця буде цікавим і вигідним для всіх »

DC Link Group почав дистрибуцію nJoy з поставок СБЖ і стабілізаторів. Системи безперебійного живлення представлені 3-ма лінійками - Horus Plus, Keen і Renton, в різних цінових категоріях, для різних цільових аудиторій - від звичайних користувачів ПК до промислових споживачів.

 «Ми дуже натхнені тим фактом, що в Україні зацікавилася брендом nJoy - зазначає директор nJoy Адоріан Деметер - Ми усвідомлюємо наскільки висока конкуренція в сегменті систем безперебійного живлення, але знаючи високу якість нашої продукції і розуміючи всі можливості співпраці з DC Link Group, впевнені, що nJoy займе свою нішу на ринку».