Новини

Пристрій 2в1 - Sony SRS-LSR200, портативний динамік та пульт дистанційного управління для телевізора

Пристрій 2в1 - Sony SRS-LSR200, портативний динамік та пульт дистанційного управління для телевізора
13.02.2020

Компанія Sony представила оригінальне рішення - пульт дистанційного управління для телевізора SRS-LSR200, поєднаний з портативної колонкою, яка здатна працювати в автономному режимі протягом 13 годин. Вона дозволяє слухати телевізійну передачу в будь-якій іншій кімнаті.

SRS-LSR200 - наступник «SRS-LSR100», який був випущений в 2015 році. Модель розрахована на користувачів старшої вікової категорії. За статистичними даними близько 80% покупців ДУ LSR100 - люди від 60 років і старше.

У пульта SRS-LSR200 є пара стереодинаміків потужністю 2 Вт і динамік для відтворення людського голосу, розміщений в окремому боксі, щоб не було перешкод. Заряджається пульт ДУ від зарядного пристрою-підставки, який підключається до телевізора. Розряджений пристрій повністю заряджається за 3 години.

Підключення колонки-пульта дистанційного керування до підставки-бази (і, отже, до телевізора) здійснюється по бездротовій мережі в діапазоні 2,4 ГГц. Колонку можна використовувати для відтворення звуку телевізора одночасно з його динаміками. Пристрій також оснащено портом USB-C.

Старт продажів новинки в Японії очікується в кінці лютого. Орієнтовна вартість - близько $ 180.