Новини

Погляд в майбутнє: смартфон Intel з гнучким дисплеєм, який вміє перетворюватися в планшет

Погляд в майбутнє: смартфон Intel з гнучким дисплеєм, який вміє перетворюватися в планшет
30.01.2020

З'явилася інформація про власний варіант багатофункціонального трансформованого смартфона, обладнаного гнучким дисплеєм, запатентованого корпорацією Intel.

Дані про пристрій опубліковані на сайті Корейського відомства інтелектуальної власності (KIPRIS). На основі патентної документації створені рендери, які і представив ресурс LetsGoDigital.

Судячи із зображень, смартфон отримає дисплей-обгортку. Фактично, дисплеєм буде лицьова панель, права бічна частина і вся задня панель корпусу.

Шляхом розгортання гнучкого екрану користувачі зможуть перетворювати пристрій в планшетний комп'ютер. При цьому на дві половинки панелі можна буде вивести, наприклад, вікна двох додатків або одне вікно для перегляду відео та ігор.

Завдяки такому виконанню дисплея у пристрою будуть практично повністю відсутні рамки з усіх боків. На жаль, поки незрозуміло, як буде організована система камер.

Варто відзначити, що поки патент Intel поширюється лише на дизайн смартфона-трансформера. Чи будуть в майбутньому створюватися такі пристрої для комерційного ринку - не ясно.