Новини

Подобається спека? Ми вважаємо - все добре, що в міру, отже, спекотним літом без кондиціонера - ніяк.

Подобається спека? Ми вважаємо - все добре, що в міру, отже, спекотним літом без кондиціонера - ніяк.
31.07.2020

З цим питанням вам допоможе ТМ Ballu!

ТМ Ballu належить міжнародній корпорації «Ballu Industrial Group», що зібрала в собі передові тенденції. Заводи холдингу розташувалися в ключових виробничих точках світу - Кореї, Японії, Росії, Литві та Польщі. Штаб-квартира дислокована в провідному фінансовому центрі – в Гонконгу. Виробник Ballu приділяє особливу увагу розробці і подальшому використанню прогресивних технологій. Бренд став хітом в Північній Америці, Європі та країнах СНД. І це не межа: талановиті дизайнери, конструктори і маркетологи продовжують ретельно працювати над реалізацією мрії про ідеальний комфорт. Компанія прагне сформувати неповторну екосистему, в якій кожен може створити свій клімат.

Варто виділити головні переваги кондиціонерів Ballu

Якість і довговічність. Виробник подбав, щоб обладнання було виготовлено з хороших комплектуючих з урахуванням всіх технічних особливостей. Завдяки постійному контролю якості не лише товарів, а й самого виробництва, споживач отримує тільки перевірені апарати. У прикладених інструкціях чітко розписано, як необхідно доглядати за приладами, щоб їх термін служби був довшим.

Функціональність. З самого початку філософією компанії була турбота про людину. Відповідно, кліматичне обладнання виробляють так, щоб забезпечити людям комфортне та ефективне користування.

Інноваційність. Щоб завжди залишатися головним по клімату, фахівці концерну BALLU знаходяться в постійному пошуку нових ідей вдосконалення своєї виробничої лінійки і випуску нових моделей.

Надійність і гарантія. Приймаючи рішення купити кондиціонер Ballu, кожен споживач може переконатися в наявності гарантії, що підтверджує надійність товару.

Прийнятна вартість. Чесний виробник завжди тримає адекватну ціну на свою продукцію.

Гарний дизайн. Маркетологи і дизайнери, які працюють в лабораторії інноваційного дизайну BALLU, окрему увагу приділяють зовнішньому вигляду товарів. Це важливо, адже кліматична техніка часто становить значну частину інтер'єру приміщення.

З огляду на вищевказані переваги, досвід виробника на світовому ринку і обсяги продажів, без сумнівів варто віддати перевагу вибору кліматичного обладнання Ballu.

У нашому асортименті представлені такі моделі кондиціонерів доступні для замовлення:

Кондиціонер Ballu BSDI-07HN1 серія Lagoon DC inverter

Кондиціонер Ballu BSDI-09HN1 серія Lagoon DC inverter

Кондиціонер Ballu BSDI-12HN1 серія Lagoon DC inverter

Кондиціонер Ballu BSDI-18HN1 серія Lagoon DC inverter

Кондиціонер Ballu BSDI-24HN1 серія Lagoon DC inverter

З будь-яких питань і консультацій звертайтеся до наших фахівців.