Новини

Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite: анонс очікується найближчим часом

Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite: анонс очікується найближчим часом
11.03.2020

За даними інтернет-джерел, деякі організації провели сертифікацію нового планшетного комп'ютера Samsung, а саме - пристрою Galaxy Tab S6 Lite.

Так, відомості про новинку можна знайти в базі даних Національної комісії зі зв'язку Тайваню (NCC). Пристрою присвоєно кодове позначення SM-P615.

Раніше інформацію про гаджет оприлюднив сайт Bluetooth Special Interest Group (Bluetooth SIG). Відомо, що у планшета є підтримка роботи в бездротових мережах Bluetooth 5.0.

За непідтвердженими даними у новинки буде фірмовий процесор Exynos 9611 і 4 Гбайт оперативної пам'яті. Також згадується про флеш-накопичувач місткістю до 128 Гбайт.

Інші згадувані характеристики: дисплей IPS з вузькими рамками, використовувати який можна буде за допомогою пера S Pen, дві одинарні камери (спереду і ззаду), стереофонічні динаміки і порт USB Type-C. В якості операційної системи виступить Android 10.

Сертифікація NCC і Bluetooth SIG дає можливість припускати, що офіційну презентацію Galaxy Tab S6 Lite варто чекати в самий найближчий час.