Новини

Плани Sony на 2020 рік: випустити 4 флагмана і не менше 3 смартфонів середнього рівня

Плани Sony на 2020 рік: випустити 4 флагмана і не менше 3 смартфонів середнього рівня
18.11.2019

Обсяги продажу смартфонів Sony, що продовжують падати, не заважають компанії намагатися поліпшити свої позиції на цьому ринку. Як повідомляють мережеві джерела, Sony в наступному році збирається випустити 4 флагманських смартфона і не менше 3 апаратів середнього рівня.

Очікується, що в якості апаратної основи флагманських моделей буде виступати новий чіп Qualcomm Snapdragon 865. Крім того, у смартфонів, швидше за все, буде підтримка мереж зв'язку п'ятого покоління (5G). Основою ж пристроїв середнього рівня, мабуть, стане чіп Qualcomm Snapdragon 735, який, за чутками, також буде підтримувати 5G.

Судити про новий смартфон можна за рендерами загадкового гаджета Sony, що з'явилися в мережі кілька місяців тому, оснащеного основною камерою, сформованою з 6 сенсорів. За новою інформацією, саме цей смартфон стане одним з флагманів Sony 2020 року під назвою Xperia 0. Очікується, що в апарата буде основний 48-мегапіксельний сенсор, який доповниться датчиками на 20, 16, 12, 8 і 0,5 Мп.

У смартфона Xperia 1, першого флагмана Sony, який вийшов в 2019 році, повинен з'явитися наступник Xperia 1.1. У нового апарата буде дисплей з роздільною здатністю формату 4К, а також основна камера, побудована на основі чотирьох сенсорів.

Ще один очікуваний флагман від Sony - апарат Xperia 3. У нього буде дисплей зі співвідношенням сторін 21: 9 з роздільною здатністю QHD. За припущеннями, пристрій буде підтримувати 5G, а апаратною основою виступить чіп Qualcomm Snapdragon 865.

Також варто очікувати надходження в продаж оновленої версії смартфона Xperia 5. На ринок новинка вийде під ім'ям Xperia 5.1. Швидше за все, пристрій буде більш компактною версією Xperia 1.1. Обидва смартфони, швидше за все, можна буде побачити на виставці MWC 2020.

Відносно апаратів середнього рівня, оновлення торкнуться моделей Xperia 10 і Xperia 10 Plus. Очікується, що виробник наділить обидва апарати підтримкою 5G. Більш детальну інформацію про новинки від компанії Sony варто чекати до кінця року.