Новини

Підписано контракт з Zyxel Networks

Підписано контракт з Zyxel Networks
02.03.2020

Ми раді вам повідомити, що підписали контракт з Zyxel Networks.

Zyxel - один з найстаріших світових виробників високоякісного мережевого обладнання. Продукція компанії добре відома і відмінно зарекомендувала себе на пострадянському просторі. У 2017 році компанія оголосила про реструктуризацію бізнесу в регіоні, в рамках якої зосередилася на розробці і виробництві мережевого устаткування для середніх і малих підприємств. Однак в портфоліо виробника як і раніше залишаються і «домашні» рішення: інтернет-роутери, LTE роутери, домашні WiFi Mesh системи та інші пристрої.

Сьогодні Zyxel пропонує корпоративним клієнтам широку лінійку мережевого обладнання від некерованих комутаторів і точок доступу WiFi до потужних міжмережевих екранів. Рішення компанії дозволяють як модернізувати мережеву інфраструктуру підприємства для задоволення вимог часу, так і створити її «з нуля» «під ключ».

В асортименті виробника, а так само у нас на складі ви можете знайти:

• Маршрутизатори починаючи від «базових» для домашнього використання, закінчуючи шлюзами безпеки наступного покоління для забезпечення максимальної безпеки підприємств і побудови мереж SD-WAN.

• Комутатори некеровані для домашнього використання, з пріоритетними портами, безліч керованих комутаторів для побудови мереж підприємств і бізнесу, а так само комутатори PoE.

• Точки доступу для побудови WiFi мереж будь-якої конфігурації, з використанням новітніх технологій, включаючи стандарт 802.11ax (WiFi 6).

• 3G/4G/LTE маршрутизатори.

• MESH системи.

• Пристрої для побудови мережевої інфраструктури з керуванням через хмару Nebula.

І багато іншого.

З будь-яких питань і консультацій звертайтеся до наших фахівців.