;
Новини

Перший смартфон з овальним дисплеєм може випустити Samsung

Перший смартфон з овальним дисплеєм може випустити Samsung
31.01.2020

Компанія Samsung отримала патент на футуристичний смартфон Galaxy з оригінальним овальним екраном, хоча за непідтвердженими даними у новинки буде три окремих дисплея, в тому числі один стандартний, прямокутної форми.

Даний патент Samsung Display подала в Відомство США по патентам і товарним знакам ще в середині 2019 року, однак його публікація відбулася тільки 23 січня 2020 року. Також даний патент включений в базу даних Світового відомства інтелектуальної власності.

З чуток, у смартфона зверху і знизу будуть розташовуватися два допоміжних дисплея, призначених для розташування різних іконок додатків і органів управління. Чим переважне дане рішення? Наприклад, користувач зможе швидко вибирати потрібну програму в одному з допоміжних екранів, не повертаючись на головний робочий стіл на основному екрані.

Крім цього допоміжні дисплеї можна буде використовувати, наприклад, для регулювання гучності і управління відтворенням при перегляді відеороликів, а також для управління іншими елементами запущеного додатку.

Однак варто зазначити, що реєстрація патенту ще не означає, що пристрій буде створено в реальності і все-таки потрапить на ринок.