Новини

Перші в світі телевізори з підтримкою Wi-Fi 6 і роздільною здатністю 8K - це новітні моделі Samsung QLED з чіпами MediaTek

Перші в світі телевізори з підтримкою Wi-Fi 6 і роздільною здатністю 8K - це новітні моделі Samsung QLED з чіпами MediaTek
05.03.2020

Ще на початку року на виставці CES 2020 компанією Samsung були представлені нові телевізори QLED 8K серій Q900 і Q950, характерними особливостями яких стали безрамковий екран, 5.1-канальний об'ємний звук і багато інших нововведень. Тепер же MediaTek назвала їх першими в світі телевізорами 8K, які підтримують Wi-Fi 6. Це стало можливим завдяки спеціалізованому чіпу тайванської компанії.

«Флагманські телевізори Samsung є єдиними телевізорами в світі з підтримкою 8K і підключенням Wi-Fi 6. Вони пропонують споживачам безшовне розважальне оточення, більш плавну потокову передачу та ігри, а також необмежений доступ до Інтернету", - зазначила MediaTek.

Wi-Fi 6 являє собою новітній стандарт бездротового зв'язку, що відрізняється більш високою пропускною здатністю і при цьому більш економним енергоспоживанням, яке дуже корисно для потокових служб у вирішенні 8K. Як заявила MediaTek, компанія продовжить випускати нові чіпи з підтримкою Wi-Fi 6 з орієнтацією на ключові ринки, включаючи широкосмуговий зв'язок, маршрутизатори, побутову електроніку, мобільні телефони, ігрові системи і IoT.

За словами старшого віце-президента MediaTek Corporate і керівника бізнес-групи Intelligent Devices Джеррі Ю (Jerry Yu): «Samsung є давнім стратегічним партнером MediaTek, і його послідовне прагнення до новацій дозволило нам продовжувати виводити на ринок провідні в галузі чіпи, такі як сімейство Wi-Fi 6. Samsung стимулює зростання сегмента розумних телевізорів високого класу, а співпраця в області Wi-Fi 6 і 8K - це тільки початок задоволення сильного світового попиту на сучасні можливості підключення і рішення Wi-Fi 6 ».