Новини

Переваги Windows 10 для корпоративних клієнтів

Переваги Windows 10 для корпоративних клієнтів
29.07.2021

Корпоративне ліцензування Майкрософт надає організаціям гнучкий доступ до новітніх технологій Windows для ПК. Сьогодні Windows 10 виправдано вважається найбільш захищеною операційною системою. Це особливо актуально для підприємств. Пристрої з цією ОС отримують оновлення через служби Windows Update протягом всього терміну підтримки абсолютно безкоштовно.

Windows 10 дає високий рівень зручності для користувачів і підтримку функцій корпоративного класу, що потребують ІТ-відділи. Можна виділити наступні переваги операційної системи Windows 10:

1. Безпека. На етапі завантаження комп'ютера технології Secure Boot і Trusted Boot захищають Windows 10 від складних шкідливих програм. Технологія Windows Hello дозволяє використовувати поряд з PIN біометричні дані користувача. Є рішення для запобігання витоків, яке дозволяє розділяти особисті і робочі дані користувача, зберігати дані в зашифрованому вигляді, контролювати і (або) запобігати спробам випадкової або усвідомленої передачі файлів. Корпоративна технологія Credential Guard захищає систему перевірки справжності Windows та облікові дані користувачів.

2. Керування. Операційна система Windows 10 знаходиться в процесі постійного і безперервного розвитку, що дозволяє користувачам завжди мати найактуальнішу версію ОС без додаткової плати. Також періодично Windows отримує функціональні поновлення, що додають нові можливості. Облікові записи Azure Active Directory синхронізуватися з ActiveDirectory.

3. Продуктивність. Ця операційна система простіше працює з вікнами додатків, віртуальними робочими столами і декількома моніторами. Новий Центр повідомлень відкрив доступ до перегляду повідомлень та швидкого переключення налаштувань. У Windows 10 є новий вбудований браузер Microsoft Edge.

4. Додатки та пристрої. Новий Windows підтримує класичні програми та універсальні додатки. Користувачам доступний Магазин Windows, який є джерелом зручного і безпечного отримання додатків. Корпоративні замовники можуть повністю керувати закупівлею і поширенням додатків за допомогою Магазину Windows для бізнесу.

Разом із перерахованими можливостями операційної системи Windows 10 клієнти отримують постійну підтримку. Запропоновані ресурси покращують планування, розгортання і адміністрування роботи з ОС. Сюди входить цілодобова підтримка з наданням виправлень, а також навчання кінцевих користувачів та ІТ-спеціалістів.