Новини

"Перекладач в кишені" - Xiaomi Mijia Translator

"Перекладач в кишені" - Xiaomi Mijia Translator
27.11.2019

Надійшов в продаж пристрій Xiaomi Mijia Translator, що представляє собою кишеньковий перекладач із зовнішнім виглядом на зразок традиційного Android-смартфона моноблочного типу.

У гаджета є масив з шести мікрофонів, внаслідок чого мова вловлюється з різних напрямків. Пристрій вміє переводити між 18 мовами, найбільш популярними серед жителів більш ніж 170 країн по всьому світу.

Оброблені фрази відображає 4,1-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 1280 × 720 точок (формат HD). У тильній частині корпусу розташовується 8-мегапіксельна камера, за допомогою якої можна робити знімки тексту чужою мовою і переводити їх майже миттєво.

В апарата також є адаптер бездротового зв'язку Wi-Fi і слот для SIM-карти, тому він вміє підключатися до Інтернету через комп'ютерну або стільникову мережу.

До іншого оснащення відноситься 1 Гбайт оперативної пам'яті і флеш-накопичувач місткістю 8 Гбайт. Живлення забезпечує акумуляторна батарея ємністю 3000 мА • год, яку можна заряджати через порт USB Type-C.

Пристрій працює на операційній системі Android 8.1 Oreo Go Edition. Оцінений Xiaomi Mijia Translator в суму близько 180 доларів США.