Новини

Особливості смарт-годинників OPPO Watch: функція ЕКГ, підтримка eSIM і швидка зарядка

Особливості смарт-годинників OPPO Watch: функція ЕКГ, підтримка eSIM і швидка зарядка
06.03.2020

Китайська компанія OPPO випустила офіційний анонс гаджета OPPO Watch - перших «розумних» наручних годинників.

У новинки сенсорний AMOLED-дисплей з піксельної щільністю 326 PPI (точок на дюйм). Гаджет підтримує 100-відсоткове охоплення колірного простору DCI-P3.

Покупцям будуть доступні 41-мм і 46-мм модифікації. Годинники поміщені в алюмінієвий корпус, в бічній частині якого розташовуються дві кнопки управління. У пристрою герметичне виконання: воно не боїться занурення під воду на глибину до 50 м.

Вбудовані сенсори новинки дозволяють відстежувати широкий набір показників фізичної активності користувача. Наприклад, вимірюються зміни серцевого ритму і реєструється електрокардіограма (ЕКГ). Гаджет також вміє відслідковувати якість сну.

З точки зору апаратної складової присутня зв'язка з чіпа Snapdragon Wear 2500 і співпроцесора Apollo 3. Програмною платформою виступає ColorOS Watch на базі Android. У годинника є підтримка eSIM. Це означає, що користувачі зможуть підключатися до мобільних мереж.

У гаджеті реалізована технологія швидкої зарядки Watch VOOC Flash Charging: для зарядки до 50% ємності батареї потрібно всього 17 хвилин, а повне заповнення запасу енергії здійснюється за 75 хвилин.

OPPO Watch оцінена в $ 215 за 41-мм версію і $ 290 за 46-мм модель.