Новини

Оригінальне рішення від Team Group: флеш-брелок як креслярський інструмент

Оригінальне рішення від Team Group: флеш-брелок як креслярський інструмент
21.02.2020

Компанія Team Group збирається випустити в продаж вельми незвичайну новинку - флешку у вигляді брелока T193 Stationery, який, крім прямого призначення, здатний виконувати ще кілька додаткових функцій.

Фактично, T193 Stationery є кишеньковим креслярським інструментом. У пристрою розкладна конструкція: розкрившись, корпус флешки перетворюється в лінійку довжиною 12 см.

Крім цього у новинки є і ще застосування - як транспортир для виміру кутів і як циркуль. У місці кріплення двох половинок корпусу виробник додав збільшувальне скло.

Нарешті, несподіване вміння новинки: вона може, як магніт, притягувати, наприклад, канцелярські скріпки. Габаритні розміри брелока в складеному стані - 72 × 24 × 4,6 мм; вага - всього 19 г.

Власне характеристики накопичувача: місткість 32, 64 і 128 Гбайт. Підключається до комп'ютера за допомогою інтерфейсу USB 3.0. Швидкість читання інформації - 90 Мбайт/с, швидкість запису - 35 Мбайт/с.

У накопичувача вологостійка конструкція, до того ж він не боїться пилу. Гарантія від виробника на T193 Stationery - довічна. На жаль, ціна пристрою поки невідома.