Новини

Офіційно: ZTE анонсує на MWC 2020 кілька новинок, в тому числі 5G-смартфон ZTE Axon

Офіційно: ZTE анонсує на MWC 2020 кілька новинок, в тому числі 5G-смартфон ZTE Axon
05.02.2020

Нещодавно в мережі з'явилися чутки, що корпорація ZTE через спалах коронавируса відмовиться від участі у виставці MWC 2020 року, однак сьогодні корпорація випустила офіційний анонс про плани продемонструвати в Барселоні відразу кілька новинок з підтримкою 5G.

Серед них - смартфон ZTE Axon нового покоління 5G, а також широкий асортимент пристроїв 5G мобільного широкосмугового доступу (абонентське обладнання і модулі 5G). Також від ZTE варто очікувати новий пристрій серії ZTE Blade і інші лідируючі в індустрії технології.

На виставці MWC 2019 корпорацією ZTE був представлений перший флагманський смартфон 5G - ZTE Axon 10 Pro, продажі якого потім стартували більш ніж в десяти країнах світу. Цю модель заслужено вважають першим смартфоном 5G, який надійшов у продаж в Північній Європі, в Китаї і на Близькому Сході. На сьогоднішній день ZTE може похвалитися співпрацею в області термінального обладнання 5G з більш ніж двадцятьма телекомунікаційними операторами по всьому світу.

У планах корпорації ZTE на 2020 року - випуск до 10 моделей смартфонів 5G і більше 15 термінальних пристроїв 5G.

Нагадаємо: Mobile World Congress 2020 буде проходити в період з 24 по 27 лютого 2020 в Барселоні. Корпорація ZTE буде традиційно брати участь у виставці (стенд 3F30, зал 3, FIRA GRAN VIA). В рамках стратегії розвитку під девізом «Прагнення до бізнес-успіху 5G» (Towards 5G Business Success) досягнення ZTE в області інновацій і комплексних рішень 5G будуть представлені в двох вимірах: «Практика мереж 5G» (5G Networking Practice) і «Бізнес-розробки 5G »(5G Business Exploration).