;
Новини

Очікування 2020: 5 нових iPhone від Apple

Очікування 2020: 5 нових iPhone від Apple
13.01.2020

На думку відомого аналітика по продукції Apple Го Мінхао (Guo Minghao), в поточному році від Apple варто чекати 5 нових iPhone. У цих пристроїв будуть інтегровані радіочастотні модулі 5G NR в міліметровому діапазоні і менше 6 ГГц. Очікується, що покупці побачать 4,7-дюймову РК-модель, 5,4-дюймову, 6,1-дюймову (з задньою подвійною камерою), 6,1-дюймову (з задньою потрійною камерою) і 6,7-дюймову версії.

Завдяки міліметровим хвилям буде забезпечена висока швидкість передачі даних, тоді як діапазон до 6 ГГц забезпечить більш стабільний стільниковий зв'язок і широке покриття. У своєму модемі 5G з підтримкою міліметрового діапазону Apple буде використовувати як стандартний діапазон Sub-6 ГГц, так і Sub-6 ГГц +. Стати власником смартфона з підтримкою 5G можна буде в кінці III або на початку IV кварталу 2020 року.

Так як додасться підтримка технологій зв'язку Sub-6 ГГц і mmWave, Го Мінхао очікує, що обсяг поставок нових iPhone в 2020 році складе 80-85 мільйонів пристроїв. Це більше, ніж пристроїв для серії iPhone 11 в 2019 році (їх було поставлено 75 мільйонів штук). Однак поява нового модему і корпусу, швидше за все, спричинить підвищення вартості моделей з підтримкою 5G на $ 140.

На думку іншого аналітика, Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомості про 4 нових моделі iPhone підтвердяться. Також за його даними варто очікувати вихід бюджетного iPhone SE 2. Крім цього, в наступному році Apple може представити смартфон, повністю позбавлений будь-яких роз'ємів.