Новини

NZXT AER - нове сімейство ігрових гарнітур

NZXT AER - нове сімейство ігрових гарнітур
07.11.2019

Новинки від компанії NZXT - сімейство ігрових гарнітур AER. До нього увійшли дві модифікації накладного типу, доступні в декількох варіантах колірного виконання.

Так, користувачі можуть вибирати між версіями AER Closed-Back і AER Open-Back: у першої повністю закрите виконання, у чашок другої є перфорація. Закрита гарнітура представлена ​​в білому, чорному і пурпурному кольорах, відкрита - тільки в білому і чорному.

У пристроїв 40-міліметрові випромінювачі; заявлений діапазон відтворюваних частот коливається від 20 Гц до 50 кГц. Для ведення переговорів є мікрофон, розташований на зйомній штанзі.

Підключається до джерела сигналу гарнітура через кабель зі стандартним 3,5-міліметровим коннектором. Це дозволяє підключати пристрої до персональних комп'ютерів, ігрових консолей (PlayStation 4, Xbox і Nintendo Switch), а також до мобільних гаджетів (смартфонів, планшетів та ін.).

У комплект поставки входить з'єднувальний кабель з розташованим на ньому пультом управління для регулювання гучності і швидкого приглушення звуку, а також USB-адаптер.

Очікувана вартість будь-якої модифікації NZXT AER - 130 доларів США.