Новини

Нововведення від Samsung: фірмові салони безкоштовно проводять дезінфекцію смартфонів, смарт-годин і навушників

Нововведення від Samsung: фірмові салони безкоштовно проводять дезінфекцію смартфонів, смарт-годин і навушників
13.03.2020

Як повідомляють мережеві джерела, південнокорейська компанія Samsung пропонує клієнтам фірмових салонів і сервісних центрів новий сервіс під назвою Galaxy Sanitizing. В рамках даної пропозиції можна безкоштовно дезінфікувати фірмові гаджети Samsung. Таким чином компанія допомагає в боротьбі з подальшим поширенням епідемії коронавируса.

Небезпечний вірус продовжує завойовувати світ, тому так важливо пам'ятати про гігієну, і особливо - про чистоту електронних гаджетів, які вже давно стали щоденними супутниками більшості людей. За допомогою сервісу Samsung Galaxy Sanitizing очистити смартфон від мікробів і бактерій можна швидко і безпечно. Для цього потрібно лише звернутися в один з фірмових сервісних центрів або магазинів Samsung, в якому співробітники безкоштовно очистять пристрій від мікробів і бактерій за допомогою ультрафіолетових променів. Скористатися сервісом можуть власники смартфонів, смарт-годин і навушників Samsung.

Сервіс вже працює в 19 країнах і найближчим часом стане доступний власникам пристроїв Samsung в ще більшій кількості країн. Це означає, що незабаром в будь-якій країні, де є фірмові точки продажів і сервіси південнокорейської компанії, можна буде безкоштовно дезінфікувати пристрої.

Варто нагадати, що Samsung не рекомендує проводити очистку смартфонів абразивними матеріалами і хімічними речовинами, так як вони можуть подряпати дисплей і мати негативний вплив на олеофобне покриття. Як стверджує виробник, пропонований ним спосіб очищення за допомогою ультрафіолету був ретельно протестований, і він не робить негативного впливу на продуктивність електронних пристроїв.