Новини

Новинки від Xiaomi: два Bluetooth-аудіопристрої для носіння

Новинки від Xiaomi: два Bluetooth-аудіопристрої для носіння
27.04.2020

Компанія Xiaomi випустила два нових Bluetooth-аудіопристрої - бездротові навушники Line Free і гарнітуру Mi Bluetooth Headset Youth Edition.

Варто відзначити, що Xiaomi Line Free - не в повному обсязі бездротові навушники, адже їх поєднує нашийна дужка. Покупцям доступні два колірних рішення: чорне і сріблясте. Відмінна риса нових навушників - низька затримка аудіосигналу, що передається, реалізована за допомогою адаптивної технології Qualcomm aptX. Пристрою дістався високоякісний звуковий чіпсет преміум-класу QCC5125, розроблений компанією Qualcomm. У ньому поєднуються технології DSP і cVC, завдяки чому звук на виході повинен вийти кристально чистим.

Одного повного заряду пристрою вистачає на дев'ять годин в режимі безперервного відтворення аудіо. Заряджається пристрій через роз'єм USB Type-C.

В навушники вбудований пульт, що дозволяє змінювати гучність і перемикати треки в програвачі, а також ставити на паузу і відновлювати відтворення музики. Є підтримка голосових асистентів XiaoAi, Siri і Google Assistant. Вартість новинки - близько $ 28.

gizmochina.com

Другий Bluetooth-пристрій - Mi Bluetooth Headset Youth Edition, є класичною Bluetooth-гарнітурою для телефонних дзвінків. Дизайн повторює випущений пару років назад Mi Bluetooth Headset Basic. Вага гарнітури 6,5 грам, інтерфейс підключення - Bluetooth 5.0. У пристрої є клавіші регулювання гучності і прийому викликів. Використана технологію DSP для шумозаглушення, завдяки чому знижується рівень перешкод мереж 4G. Запасу заряду вистачає на роботу до чотирьох годин в режимі розмови і до вісімдесяти годин в режимі очікування. Гарнітура вміє одночасно працювати з двома пристроями.

Вартість Mi Bluetooth Headset Youth Edition - близько $ 8. Покупцям будуть доступні чорний і білий колір виконання.