Новини

Новинки для любителів ігор: портативні жорсткі диски Silicon Power A62

Новинки для любителів ігор: портативні жорсткі диски Silicon Power A62
17.04.2020

З'явився анонс від компанії Silicon Power, який представляє портативні жорсткі диски A62 Game Drive. Вони спеціально оптимізовані для застосування з ігровими приставками Sony PS4 Pro і PS4, а також Microsoft Xbox One.

Пристрої отримали корпус підвищеної міцності, який відповідає стандарту MIL-STD 810G 516.7. Це означає, що накопичувачі "виживуть" після падіння з висоти не більше 122 см. Згадана серед іншого сертифікація IPX4 означає захист від водяних бризок.

Серія A62 Game Drive може запропонувати споживачам дві моделі різної місткості - 1 Тбайт і 2 Тбайт. Пристрої підключаються через інтерфейс USB 3.2 Gen 1 з пропускною спроможністю до 5 Гбіт/с. Звичайно ж, диски можна використовувати і з традиційними персональними комп'ютерами. Заявлена ​​сумісність з такими операційними системами як Microsoft Windows, Apple macOS і Linux.

Візуальне втілення новинок - чорний корпус з окантовкою синього кольору. Завдяки текстурованій поверхні на ній не проявляються відбитки пальців.

Габаритні розміри - 131,7 × 86,5 × 14,9 мм, вага - від 180 г. У комплект поставки входить з'єднувальний кабель USB Type-A.

У жорстких дисків Silicon Power A62 Game Drive передбачена трирічна гарантія. Орієнтовна вартість поки не розголошується.