;
Новини

Новинка від Xiaomi - новий електросамокат Xiaomi 1S з запасом ходу 30 км

Новинка від Xiaomi - новий електросамокат Xiaomi 1S з запасом ходу 30 км
21.04.2020

Виробничий гігант Xiaomi не перестає радувати споживачів новинками в самих різних сферах. Остання новинка компанії - електричний самокат Xiaomi Electric Scooter 1S (Xiaomi 1S), який замінить модель, що з'явилася на ринку в 2016 році.

Новинка відрізняється поліпшеною системою гальм, а також інтерактивною візуальною панеллю, яка відображає важливу інформацію про швидкість і запас ходу.

Електросамокат живить батарея, що забезпечує запас ходу від однієї зарядки до 30 км, проте новинка підтримує технологію рекуперації.

Новинка працює в трьох режимах: енергозберігаючий (ECO), стандартний (D) і спортивний (S). Вибирати режим можна за допомогою подвійного натискання однієї єдиної кнопки на блоці з цифровим дисплеєм, який розташований на кермі.

Новинка працює з додатком Zhilian Mijia. Він дозволяє отримувати інформаційні матеріали, а також оновлювати прошивку електросамоката або перевіряти дані про їзду.

У самоката складана конструкція, завдяки чому він є зручним рішенням для пересування по місту. Xiaomi 1S важить 12,5 кг. Модель вже продається в Китаї через фірмові торгові точки компанії. Її вартість - близько $ 283.