;
Новини

Новинка від Huawei Sound X Platinum Edition: якісний звук в смарт-форматі

Новинка від Huawei Sound X Platinum Edition: якісний звук в смарт-форматі
09.04.2020

У листопаді 2019 року компанія Huawei випустила «розумний» динамік Sound X, який був створений за участю фахівців французької компанії Devialet. Тепер цей пристрій з'явився в новій версії - Sound X Platinum Edition.

Модифікація Sound X Platinum Edition, на відміну від оригінальної моделі чорного кольору, отримала двухтонове забарвлення: в основному корпус виконаний в білому кольорі, а нижня частина - в сірому.

Видима секція двох 3,5-дюймових сабвуферів потужністю 60 Вт отримала золотисте напилення. Акустична система також включає в себе шість 1,5-дюймових випромінювачів загальною потужністю 48 Вт.

У даній смарт-колонці звук дуже високої якості. За твердженням виробника діапазон відтворюваних частот охоплює від 40 Гц до 40 кГц.

Пристрій створено із застосуванням технології NFC і функції Huawei Share. З їх допомогою можна швидко почати відтворення музики, досить лише торкнутися смартфоном корпусу «розумного» динаміка.

Колонкою підтримується бездротовий зв'язок Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц) і Bluetooth 5.0. У верхній частині розташовується майданчик з сенсорними органами управління.

Очікується, що вартість динаміка Huawei Sound X Platinum Edition буде близько 280 доларів США.