Новини

Нові ігрові ноутбуки Legion 7i і 5i від Lenovo на нових компонентах Intel і NVIDIA

Нові ігрові ноутбуки Legion 7i і 5i від Lenovo на нових компонентах Intel і NVIDIA
02.04.2020

Сьогодні компанія Lenovo представила новинки серед ігрових моделей ноутбуків, в основі яких - свіжі процесори Intel Comet Lake-H і відеокарти NVIDIA GeForce RTX Super. Анонс торкнувся нових моделей Legion 7i і Legion 5i, які змінили своїх попередників - моделі Legion Y740 і Y540 відповідно.

На жаль, інформації про те, які саме процесори будуть застосовуватися в нових ігрових ноутбуках Legion, виробник не надав. Попередні моделі оснащувалися чіпами Core i5 і Core i7, так що, швидше за все, в новинках будуть задіяні нові чіпи цих серій. Обробка графіки в 15,6-дюймовому Legion 5i буде здійснюватися відеокартами NVIDIA аж до GeForce RTX 2060, а в 17,3-дюймовому Legion 7i - аж до GeForce RTX 2080 Super Max-Q.

Виробником окремо згадується підтримка нової технології NVIDIA Advanced Optimus, завдяки якій має збільшитися час роботи ноутбуків від батареї. Дана технологія повинна автоматично розпізнавати завдання, в яких необхідно задіяти дискретну графіку, і в яких можна обійтися силами вбудованої графіки. Чим нова технологія відрізняється від звичайної NVIDIA Optimus, поки що не уточнюється.

На жаль, інші характеристики ноутбуків Legion 7i і 5i тримаються компанією Lenovo в секреті. Швидше за все, покупцям будуть доступні безліч різних опцій з різним оснащенням і ціною. Очікується, що Ноутбук Lenovo Legion 5i буде коштувати від $ 999, тоді як за Legion 7i доведеться заплатити мінімум $ 1199.