Новини

Нові складські потужності

Нові складські потужності
20.07.2021

В DC Link Group завершилася модернізація складського комплексу. На території компанії побудували новий склад для великої побутової техніки та закінчили реконструкцію вже існуючого складу великої побутової техніки.

«В нас постійно збільшується кількість контрактів, ми отримуємо нові дистриб’юції, зростає обсяг товару. Тому збільшення складських потужностей – логічний крок у напрямку розвитку компанії. Адже наша найближча мета  – стати найбільшим хабом на Сході України, і ми послідовно йдемо до неї. Це те, що потрібно нам, нашим клієнтам і вендорам, які зацікавлені в роботі з таким дистриб’ютором як DC Link Group» - каже CEO компанії Олексій Берлетов.

Також, в системі логістики компанії втілюється  кілька рішень, що вже підвищують  швидкість та якість доставки клієнтам компанії. Це і робота в філіалах, і збільшення пулу перевізників, і новий підхід в географічному покритті заявок.

«Зараз ми вдосконалюємо ті процеси, що вже існують і будуємо нові, - розповідає Іван Пилипенко, директор з логістики DC Link Group, - Адже ми плануємо нашу роботу так, щоб бути готовими підлаштуватися під будь-які зміни ринку. Логістика в компанії має бути гнучкою, адже світ і ринок міняються дуже швидко»