Новини

Нова серія міжмережевих екранів Zyxel допоможе малому і середньому бізнесу налагодити роботу після закінчення пандемії

Нова серія міжмережевих екранів Zyxel допоможе малому і середньому бізнесу налагодити роботу після закінчення пандемії
10.06.2020

Міжмережеві екрани Zyxel нової серії USG FLEX забезпечують надійний захист корпоративних мереж і надають віддалений доступ співробітникам. Вони працюють швидше, в них реалізовано більше функцій і гнучка система ліцензування.

Синьчжу, Тайвань, 1 червня 2020 року - Сьогодні через пандемію робота з дому стала нормою, тому у багатьох компаній виникли проблеми із забезпеченням безпеки зв'язку зі своїми співробітниками, які перейшли на дистанційну роботу. Компанія Zyxel Networks, провідний постачальник надійних рішень на базі штучного інтелекту і хмарних технологій для бізнесу та дому, сьогодні представила нову серію міжмережевих екранів середнього класу USG FLEX, за допомогою яких компанії малого та середнього бізнесу (СМБ) зможуть підтримувати безпечний зв'язок зі своїм віддаленим персоналом зараз і після закінчення пандемії.

У нових міжмережевих екранах Zyxel USG FLEX100 / 200/500 використовується більш потужна апаратна частина і вдосконалене програмне забезпечення. У порівнянні з попередньою серією Zyxel USG, до 125% збільшилася продуктивність брандмауера і до 500% продуктивність уніфікованого захисту від загроз (Unified Threat Management UTM). Крім посиленої розширюваності системи інформаційної безпеки мережі, нові міжмережеві екрани надають віддалений VPN доступ, управління бездротовими точками доступу і всю функціональність управління хот-спотами, що дозволяє використовувати їх як універсальне мережеве рішення.

Захист локальної мережі на базі глобальної інформації про кіберзагрози

Міжмережеві екрани серії USG FLEX підтримують сервіс Zyxel Cloud Query на базі постійно оновлюваної хмарної бази даних про загрози, у яку збирається інформація з численних джерел. У цій базі даних зберігаються зразки шкідливого коду, отримані від провідних незалежних дослідницьких лабораторій, і інформація про погрози, виявленні міжмережевими екранами Zyxel, встановленими по всьому світу. Це дозволяє ефективно захищатися від атак нульового дня. Використовуючи штучний інтелект алгоритм Cloud Query класифікує загрози і визначає рівень ризику кожної з них для того, щоб компанія могла ідентифікувати найнебезпечніші з них і оперативно вжити необхідних заходів захисту.

Робота в нових умовах

Міжмережеві екрани USG FLEX збільшують ефективність роботи з дому, надаючи можливість створення гнучких і захищених VPN з'єднань з корпоративною мережею. У тому числі VPN на базі IPsec, SSL і L2TP over IPsec. Повністю автоматичне налаштування конфігурації з'єднання Zero-configuration істотно зменшує навантаження на ІТ-відділ компанії і дозволяє співробітнику самостійно швидко налагодити роботу з дому. Вбудований в міжмережевий екран контролер бездротових точок доступу забезпечує управління мережею WiFi без придбання додаткового контролера.

Опція гнучкого ліцензування допоможе СМБ пережити важкий час

Замовники, які хочуть провести модернізацію обладнання свого USG до USG FLEX, можуть використовувати для цього вже наявні у них ліцензії замість придбання нових. Можна окремо придбати ліцензії для активації сервісів безпеки (контентного фільтра, антивіруса або сервісу аналітики і складання звітів Zyxel SecuReporter Premium) або придбати весь пакет ліцензій на сервіси безпеки UTM security license bundle. Також пропонується спеціалізований пакет сервісів для індустрії гостинності.

«Для продовження бізнесу в умовах пандемії COVID-19 компаніям життєво необхідно поряд з безпекою своєї корпоративної мережі забезпечити і безпечний доступ до них для співробітників, що працюють у віддаленому режимі, - підкреслив Натан Йен (Nathan Yen), віце-президент (AVP) Zyxel і керівник відділення Zyxel Gateway Business Unit. - Серія міжмережевих екранів USG FLEX - це безпечне, гнучке і зручне у використанні рішення, яке ідеально підходить для замовників з сектора СМБ ».

Великий портфель рішень Zyxel для інформаційної безпеки надає будь-якій компанії незалежно від її розміру, гнучкість, сила і продуктивність для оптимального захисту її бізнесу від постійно мінливих кіберзагроз.