Новини

Ноутбук-трансформер з 4K-екраном від Acer - ConceptD 9 Pro

Ноутбук-трансформер з 4K-екраном від Acer - ConceptD 9 Pro
20.02.2020

ConceptD 9 Pro від компанії Acer - це професійний портативний комп'ютер, розрахований на фахівців в області тривимірної анімації, рендеринга відео і т. п.

У ноутбука високоякісний дисплей на матриці IPS з діагоналлю 17,3 дюйма. Використана панель формату 4К з роздільною здатністю 3840×2160 пікселів. Високоточну передачу кольору забезпечує заводське калібрування з показником Delta E <1, сертифікат Pantone Validated і 100-відсоткове охоплення простору Adobe RGB.

У конструкції комп'ютера застосовано унікальне шарнірне кріплення Ezel Aero Hinge, за допомогою якого дисплей можна обертати навколо центральної горизонтальної осі. Завдяки цьому реалізовані різні режими роботи, наприклад, презентаційний та планшетний. При цьому шарніри забезпечують довговічність системи на ряду з надійною фіксацією екрану в будь-якому з положень.

 

Ноутбуку додає зручності в навігації і малюванні оснащення стилусом Wacom EMR. До корпусу пристрою перо кріпиться за допомогою магнітів. Підтримується 4096 рівнів чутливості до натискання.

«Серцем» ConceptD 9 Pro став процесор Intel Core i9 дев'ятого покоління. Чіп працює в тандемі з 32 Гбайт оперативної пам'яті DDR4. Графічну підсистему складає професійний прискорювач NVIDIA Quadro RTX 5000 з 16 Гбайт пам'яті і підтримкою технології трасування променів.

Крім цього комп'ютер оснащений двома швидкими твердотільними накопичувачами PCIe NVMe загальною ємністю 2 Тбайт, мережевими адаптерами Killer Wireless-AC 1550i і Ethernet E3000, портом Thunderbolt 3. Боротьба з перегрівом ноутбука забезпечується унікальною безшумною системою охолодження з вентиляторами AeroBlade 3D четвертого покоління.