Новини

Найшвидші в світі твердотільні накопичувачі на думку Micron - це X100 SSD

Найшвидші в світі твердотільні накопичувачі на думку Micron - це X100 SSD
25.10.2019

Компанією Micron Technology були анонсовані X100 SSD, що відносяться до нового сімейства твердотільних накопичувачів з високою інтенсивністю операцій введення/виводу, призначених для центрів обробки даних.

На думку Micron, X100 SSD - найшвидші твердотільні накопичувачі в світі. В їх основі - пам'ять 3D XPoint, яка багаторазово перевершує за ключовими параметрами пам'ять NAND Flash. За твердженням виробника, наприклад, може досягатися 1000-кратний приріст продуктивності. Також значно збільшується термін служби пристроїв зберігання даних.

Повні характеристики накопичувачів X100 SSD поки тримаються в таємниці. Однак відомо, що показник IOPS (операцій введення/виводу в секунду) у них досягає 2,5 млн.

Відносно пропускної здатності, вона здатна досягати 9 Гбайт/с на операціях читання і запису, а також при змішаних навантаженнях.

Крім цього, за даними Micron, накопичувачі відрізняються ультранизькими затримками, які в 11 разів менше аналогічного показника для пристроїв зберігання даних на основі пам'яті NAND Flash.

Вартість новинки поки невідома, однак пробні поставки X100 SSD почнуться вже в поточному кварталі.