Новини

Насолоджуйся рухом з Honor FlyPods 3 - повністю бездротовими навушниками-вкладишами з подвійним шумопоглинанням

Насолоджуйся рухом з Honor FlyPods 3 - повністю бездротовими навушниками-вкладишами з подвійним шумопоглинанням
26.11.2019

Компанія Huawei порадувала покупців новинкою під брендом Honor - повністю бездротовими навушниками FlyPods 3.

Як і у інших подібних виробів, у новинки два незалежних модуля для лівого і правого вуха. Також в комплект входить спеціальний футляр для підзарядки. Користувачі зможуть вибирати колірне рішення - в білому і чорному виконанні.

Навушники отримали 10-міліметрові випромінювачі, завдяки яким забезпечується якісний звук з насиченими низькими частотами.

Конструкція включає три мікрофони. Призначення одного з них - ведення телефонних переговорів. Два інших задіяні в подвійній системі активного шумопоглинання. Ці мікрофони реєструють зовнішні звуки, а також залишкові шуми в вушній раковині, після чого генеруються два сигнали в протифазі. Завдяки цьому до користувача доходить максимально чистий звук.

У навушниках закладена можливість прослуховування музики з одночасним пропусканням зовнішніх звуків. Це може стати в нагоді в галасливих місцях, але слід бути обережними на вулиці, особливо з пожвавленим транспортним рухом.

Продажі навушників Honor FlyPods 3 стартують найближчим часом. Очікується, що ціна буде встановлена ​​на рівні 110 доларів США.