Новини

MSI готує до випуску ноутбуки Evoke для творців контенту

MSI готує до випуску ноутбуки Evoke для творців контенту
26.12.2019

За повідомленнями джерел мережі незабаром варто очікувати випуску компанією MSI портативних комп'ютерів нового сімейства під назвою Evoke.

Асортимент MSI вже має продукти з маркуванням Evoke. Наприклад, таке є у дискретних графічних прискорювачів AMD Radeon RX 5700 Series. Мабуть в планах компанії - розширити асортимент Evoke-пристроїв.

За попередньою інформацією, нові ноутбуки будуть призначені, перш за все, для творців контенту. Судячи з опублікованого тизеру, у портативних комп'ютерів буде мінімалістський дизайн. При цьому очікується, що у пристроїв буде посилена конструкція.

На жаль, технічні характеристики поки не розкриваються. З чуток в оснащення може бути включений процесор Intel Comet Lake-H або AMD Ryzen 4000 Renoir, відеокарта NVIDIA Max-Q RTX 20-Series або AMD RX 5500M Navi, а також швидкий твердотільний накопичувач NVMe.

Офіційну презентацію портативних комп'ютерів Evoke можна буде побачити 7 січня в рамках виставки електроніки CES 2020 року, яка пройде в Лас-Вегасі (Невада, США).