Новини

Модулі пам'яті для «творців контенту» від Gigabyte - Designare Memory

Модулі пам'яті для «творців контенту» від Gigabyte - Designare Memory
06.02.2020

Минулий рік в споживчому сегменті комп'ютерного ринку запам'ятався новим трендом: багато виробників представили продукти для «творців контенту», тобто, для представників творчих професій. Gigabyte з цією метою оновив бренд Designare, який раніше був відомий виходом тільки материнських плат, тепер же в ньому з'явилися і перші моделі пам'яті.

Перший і поки що єдиний в серії Designare Memory - комплект з двох двохрангових 32-Гбайт модулів пам'яті DDR4 (разом 64 Гб). Великий обсяг одного модуля цілком виправданий у випадку комплектів, які орієнтовані на продуктивні робочі системи, так як професійним завданням нерідко потрібні досить великі обсяги пам'яті.

Характеристики представлених модулів Designare Memory - це ефективна тактова частота в 3200 МГц і відносно низькі затримки в CL16-18-18-38. Робоча напруга становить 1,35 В. Є підтримка профілів XMP для легкого розгону. За заявою Gigabyte, новий комплект відрізняється повною сумісністю з материнськими платами на чіпсетах AMD B450, X570 і TRX40, а також Intel Z390 і X299. Варто, однак, уточнити, що в разі перших двох платформ AMD повна сумісність гарантується тільки для процесорів Ryzen 3000 (Matisse).

Дизайн представленої пам'яті серії Designare відмінний від «ігрових» модулів пам'яті серії Aorus з великою кількістю різнобарвного підсвічування. Новинки виконані в стриманому стилі зі звичайним алюмінієвим радіатором білого кольору і без будь-якого підсвічування. Висота модулів - 32 мм.

На жаль, на поточний момент вартість комплекту модулів оперативної пам'яті Gigabyte Designare Memory DDR4-3200 на 64 Гбайт невідома, як і дата початку продажів.