Новини

Металевий ноутбук з градієнтним забарвленням? Чому б і ні...

Металевий ноутбук з градієнтним забарвленням? Чому б і ні...
25.09.2019

Минулий рік завдяки компанії Huawei запам'ятався модою на градієнтне забарвлення в смартфонах. За рік вона заполонила багато категорій техніки, адже більшість виробників саме так стали фарбувати свої пристрої.

Цього року мода пішла на спад, і новинки все частіше з'являються в нових дизайнах і нових кольорах.

Тим не менш, компанія Asus вирішила, що пора випустити на ринок «градієнтний ноутбук». Модель Adolbook14 - за твердженням виробника, перший металевий ноутбук з градієнтним забарвленням. Правда, колірне рішення досить спокійне і явно орієнтоване на жіночу аудиторію.

Однак колір - не єдина особливість новинки. Характеристики даної моделі теж заслуговують уваги. Так, процесор в даній моделі - це Core i5-10210U. Варто нагадати, що це CPU покоління Comet Lake-U з чотирма ядрами і частотами 1,6-4,2 ГГц.

Крім цього в конфігурації мобільного ПК є 8 Гб оперативної пам'яті, накопичувач об'ємом 256 ГБ, 14-дюймовий екран Full HD, а також акумулятор ємністю 72 Вт • год. Габаритні розміри новинки - 322,8 х 208,4 х 16,5 мм, маса - 1,3 кг. Ноутбук може запропонувати такі порти як HDMI, USB-C, USB 3.1, USB 2.0 і слот для карт SD. Придбати новинку можна за ціною 700 доларів.