Новини

Куди не дотяглися дроти: новий вуличний багатодіапазонний LTE-маршрутизатор Zyxel

Куди не дотяглися дроти: новий вуличний багатодіапазонний LTE-маршрутизатор Zyxel
12.08.2020

За допомогою LTE-маршрутизатора Zyxel LTE7480 компанії та приватні особи отримують можливість для віддаленої роботи та розваг в районах зі стільниковим покриттям, але без кабельної інфраструктури.

Пандемія коронавірусу примусила багато світових компаній перевести частину співробітників у режим роботи "з дому". Їм потрібні рішення, які за допомогою передових технологій забезпечать високу продуктивність віддалених співробітників. Одна з головних проблем, з якими зіткнулися компанії, - організація надійного і високошвидкісного підключення до корпоративної мережі співробітників, що працюють з дому. Проте її дуже важко вирішити, якщо співробітник проживає у місцевості, де відсутня надійна кабельна Інтернет-інфраструктура.

Маршрутизатор Zyxel LTE7480 надає широкосмуговий доступ по мережі та легко інтегрується до існуючої мережевої інфраструктури. Його можна використовувати як основний канал зв'язку або як резервний на випадок падіння пропускної здатності основного каналу для усунення ризиків втрати доступу до мережі.

Особливості та переваги вуличного маршрутизатора Zyxel LTE7480

        Підключення до Інтернету з високою швидкістю:

LTE7480 використовує стандарт LTE Category 12, що забезпечує швидкість вхідного трафіку до 600 Мбіт / сек за рахунок передачі даних за допомогою чотирьох просторових потоків.

 

        Антени зі збільшеним коефіцієнтом підсилення: LTE7480 обладнаний антенами передавача 4x4 MIMO зі збільшеним до 8 дБі підсиленням сигналу. Спеціальна «вулична» конструкція корпусу LTE7480 дозволяє поліпшити покриття і пропускну здатність навіть при роботі поруч з кордоном зони прямої видимості базової станції.

  

        Зручність в експлуатації: LTE7480 підтримує як режим моста, так і маршрутизатора, що забезпечує гнучкість використання цього пристрою; підтримка 802.3af / at PoE позбавляє від необхідності підключення окремого джерела живлення; кожух з класом захисту IP68 гарантує стабільну роботу в складних погодних умовах

 

        Віддалене управління: за допомогою зручного web-інтерфейсу виконуються всі операції віддаленого управління, починаючи від налаштування параметрів конфігурації, моніторингу стану мережі та оновлення програмного забезпечення і до управління фаєрволом.

 

        Постійне з'єднання: стільникову мережу LTE можна використовувати як альтернативний канал WAN без підключення до другого оператора стаціонарного зв'язку для резервування основного каналу WAN за схемою multi-WAN fail-over. Якщо в мережі встановлений шлюз, що підтримує кілька інтерфейсів WAN (наприклад, шлюз з серії Zyxel USG), то для резервування з'єднання WAN потрібно тільки підключити до нього Zyxel LTE7480-M804 і налаштувати транк.