Новини

Компанія MSI з радістю повідомляє, що ряди її офіційних дистриб'юторів в Україні поповнила компанія DC Link

Компанія MSI з радістю повідомляє, що ряди її офіційних дистриб'юторів в Україні поповнила компанія DC Link
05.02.2020

Компанія DC Link отримала статус офіційного дистриб'ютора компонентів MSI. Протягом багатьох років, DC Link був надійним партнером, і даний статус допоможе посилити вплив компанії на ринку, а також можливість надавати більш комплексну пропозицію своїм клієнтам.

DC link вже має в постійній доступності повний асортимент материнських плат і відеокарт, а також ексклюзивну пропозицію у вигляді корпусів та ігрових крісел виробництва компанії MSI. Новий ступінь в партнерстві допоможе розширити лінійку продуктів і підкорити нові горизонти на ринку України.

MSI (Micro-Star International) - світовий лідер з виробництва і продажу новинок на IT-ринку. У портфелі компанії вже є продукти, які підкорили геймерів і ентузіастів по всьому світу і, зокрема, України. Також, зовсім недавно список був поповнений лінійкою ігрових крісел, корпусів і моніторів, які високо були оцінені кінцевим споживачем.

DC Link - компанія експертів з 20-річним досвідом роботи в IT. DC Link надійна клієнт-орієнтована компанія нової формації, що працює за високими сучасними стандартами.

Наша сила - в наданні комфортної взаємодії з клієнтом за рахунок унікальних рішень і високого сервісу. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів і послуг споживачам, допомагаючи їм реалізовувати свої потреби і досягати найвищих результатів.