Новини

Компанія DC Link Group стала офіційним дистриб'ютором продуктів компанії ASUS.

Компанія DC Link Group стала офіційним дистриб'ютором продуктів компанії ASUS.
19.06.2020

Компанія DC Link Group продовжує розширювати свій портфель брендів. Відтепер на українському ринку вона представляє і всесвітньо відомий бренд ASUS, а так само як і ROG - cуббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі в світі апаратні і програмні ігрові рішення.

Широка товарна лінійка компанії ASUS поповнила асортимент DC Link Group в таких категоріях як: материнські плати, відеокарти, приводи, монітори і ін.

«Для нас дуже важливий і значущий початок співпраці з ASUS. Адже одним з фокусних напрямків діяльності DC Link Group є саме дистрибуція комп'ютерних комплектуючих, а ASUS - це визнаний виробник зі світовим ім'ям в даній галузі. Ми впевнені, що наше партнерство буде успішним і взаємовигідним »- повідомив виконавчий директор DC Link Group, Олексій Берлетов.

«Ми раді вітати компанію DC Link Group серед наших партнерів. Впевнені, що такий сильний і надійний гравець на ринку значно посилить наші позиції в Україні »- зазначив BDM компанії ASUS в Україні, Сергій Гилюк.

 Уже понад 30 років ASUS випускає IT-продукти високого класу, які затребувані у всьому світі. Інноваційність та висока якість виводять компанію на провідні позиції в IT-світі, генеруючи мільярди доларів обороту для ASUS і її партнерів.