Новини

Клавіатури 1stPlayer вже у продажу на українському ринку

Клавіатури 1stPlayer вже у продажу на українському ринку
20.08.2020

Компанія DC Link Group розпочала поставки клавіатур 1stPlayer в Україні. Ігрова периферія виготовляється лише з високоякісної сталі та пластику, на них встановлені імениті світчі Outemu з можливістю експлуатації до 50 млн. натискань. Подвійний пластик, з якого виконані кейкапи, значно збільшує термін служби, всі символи нанесені за допомогою лазерного гравіювання. А RGB-підсвічування дає можливість налаштувати освітлення на свій смак, зробивши ігровий процес ще комфортніше.

Також клавіатури підтримують одночасне натискання всіх клавіш (Full N-Key Rollover), мають високу ступінь захисту від вологи і пилу. Деякі моделі підтримують функцію самостійної заміни світчів CIY, що важливо для багатьох геймерів.

Компанію 1STPLAYER заснували в 2010-му році дизайнери і геймери в Гуанчжоу. Збудувавши свою політику на доступності, якості та дизайні, за кілька років бренд з азіатського регіонального вийшов на світовий рівень.

На даний момент на ринку представлений повний спектр рішень для геймерів, а саме: корпуси, блоки живлення, системи охолодження, меблі для геймерів, аксесуари для моддінгу, миші, килими, а тепер і нові клавіатури з повною українською локалізацією.