Новини

Kingston Digital представила KC2500 - NVMe PCIe SSD нового покоління

Kingston Digital представила KC2500 - NVMe PCIe SSD нового покоління
15.05.2020

Фаунт-Веллі, Каліфорнія (США) - 20 квітень 2020 року -

Американська компанія Kingston Digital, Inc. оголосила про старт продажів лінійки твердотільних накопичувачів KC2500 - нового покоління NVMe PCIe SSD форм-фактора M.2 для настільних ПК, робочих станцій і високопродуктивних обчислювальних систем (high-performance computing, HPC).

У нових SSD інженерам Kingston вдалося досягти оптимального поєднання видатної продуктивності і високого ресурсу роботи, що дозволяє перевести на новий рівень робочі процеси як призначених для користувача настільних систем, так і HPC.

При цьому, компактний форм-фактор M.2 2280 зберігає простір для інших компонентів системи і дає можливість використовувати всі переваги інтерфейсу PCIe.

Як зазначив, представляючи новинку, бізнес-менеджер напрямку SSD компанії Kingston Digital Джастін Карасек: «KC2500 встановлює нову планку для високопродуктивного використання клієнтських ПК, дозволяючив сім, хто потребує швидкої і надійної роботи системи, ефективно справлятися з інтенсивними робочими навантаженнями на настільних комп'ютерах, робочих станціях і в додатках HPC. - Форм-фактор M.2 2280 і широкий вибір опцій безпеки і шифрування забезпечують більшу гнучкість для організацій і ентузіастів, які бажають відновити свої поточні системи»- підкреслив Карасек.

Зокрема, завдяки новітньому контролеру, який працює з PCIe Gen 3.0 x4 і 96-шарової 3D TLC NAND, нові накопичувачі демонструють високу продуктивність, досягаючи скоростей до 3 500 МБ/с при читанні і до 2 900 МБ/с - при записі.

У той же час, KC2500 оснащений системою самошифрування і підтримує повний набір засобів безпеки для наскрізного захисту даних з використанням 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS. Дана опція дає можливість використовувати програмне забезпечення з рішеннями для управління безпекою TCG Opal 2.0 від незалежних постачальників, таких як Symantec ™, McAfee ™, WinMagic® і інші. KC2500 має і вбудовану підтримку MicrosofteDrive, специфікації безпечного сховища для використання з BitLocker.

Нові NVMe PCIe SSD Kingston KC2500 будуть представлені моделями ємністю 250 ГБ і 500 ГБ і надійдуть у продаж в середині травня. Початок продажів моделей ємністю 1 ТБ і 2 ТБ2 очікується в першій половині червня 2020р.

Накопичувачі KC2500 забезпечені обмеженою 5-річною гарантією і безкоштовною технічною підтримкою виробника. Додаткову інформацію можна отримати на сайті https://www.kingston.com/