Новини

Kingston FURY - новий бренд в світі геймерських товарів

Kingston FURY - новий бренд в світі геймерських товарів
04.06.2021

«З 2002 року лінійка пам'яті HyperX збирала чисельні нагороди і рекорди розгону. При цьому, 30 років досвіду в розробці, виробництві, тестуванні і підтримки клієнтів допоможуть компанії почати нову еру з брендом Kingston FURY. Тут нас чекають високопродуктивні рішення DRAM і флеш-пам'яті для оверклокерів і кіберспортсменів», - зазначив старший директор з маркетингу Kingston Technology Крейг Тіллмонт.
Повна лінійка пропозицій Kingston FURY DDR4 і DDR3 буде представлена ​​компанією найближчим часом. А четвертий квартал цього року порадує користувачів виходом довгоочікуваної новинки - модуля пам'яті DDR5.
Бренд Kingston FURY запустить три лінійки пам'яті:
Renegade з високою продуктивністю і низькою затримкою. Частота модуля пам'яті DDR4 буде до 5333 МГц у версії з RGB-підсвічуванням і без нього.
Beast - високопродуктивний і економічний. Модулі пам'яті DDR3 і DDR4 з частотою до 3733 МГц вийдуть в продаж з підсвічуванням RGB і без нього.
Impact стане потужним рішенням в форматі SO-DIMM для ноутбуків, NUC-систем та інших міні-ПК. Частота модулів пам'яті DDR3 і DDR4 до 3200 МГц.