Новини

Intel випускає найшвидший у світі ігровий процесор

Intel випускає найшвидший у світі ігровий процесор
08.05.2020

У травні 2020 року корпорація Intel оголосила про випуск нових процесорів для настільних ПК в складі сімейства процесорів IntelCore 10-го покоління, включаючи флагманський процесор IntelCore i9-10900K, найшвидший у світі ігровий процесор.

Що нового: завдяки вбудованим процесорам Intel® ThermalVelocity Boost2 зі швидкостями, що досягають максимум 5,3 ГГц, настільні процесори IntelCore 10-го покоління забезпечують реальну продуктивність для нового рівня ігрового досвіду.

Чому це круто для ігор і розгону: на вершині стеку знаходиться IntelCore i9-10900K 10-го покоління, найшвидший у світі ігровий процессор, що має до 10 ядер, 20 потоків і швидкість пам'яті DDR4-2933. Процесор i9-10900K забезпечує максимальний ігровий досвід, забезпечуючи більше контролю над налаштуванням, швидшу багатозадачність і більш плавний ігровий процес. Нова технологіяIntel® TurboBoostMax 3.0 забезпечує автоматичне підвищення продуктивності в додатках з невеликим потоком, а управління гіперпоточністю для кожного ядра дозволяє досвідченим оверклокерам вирішувати, які потоки вмикати або вимикати для кожного ядра. Покращення в цьому поколінні включають в себе:

До 187 кадрів в секунду для ігрової продуктивності при потоковій передачі і запису, і до 63% більше кадрів в секунду в іграх в порівнянні з 3-річним ПК.

На 12% швидше редагування відео в порівнянні з попереднім поколінням і до 15% швидше редагування відео в порівнянні з 3-річним ПК.

На 18% швидше 4K відеоредагування в порівнянні з попереднім поколінням, і до 35% швидше 4K відеоредагуванням в порівнянні з 3-річним ПК.

Загальна продуктивність системи на 31% вище в порівнянні з 3-річним ПК.

Про ключові функції та можливості: Процесори IntelCore S-серії 10-го покоління забезпечують плавний ігровий процес завдяки кращій в своєму класі можливості підключення, захоплюючим розвагам і поліпшеній потоковій передачі.

IntelThermalVelocityBoost: геймери і творці отримують можливість підвищення продуктивності для одноядерних і багатоядерних робочих навантажень з частотою до 5,3 ГГц.

Технологія IntelHyperthreading: тепер для процесорів IntelCore i9-i3 10-го покоління.

Покращений розгін ядра і пам'яті: ви отримуєте максимальний контроль при розгоні процесора і ключових компонентів системи завдяки функціям, включеним в нові розблоковані процесори IntelCore 10-го покоління.

Intel® EthernetConnection I225: тепер доступний на платформі 10-го покоління, 2,5G IntelEthernetConnector I225 забезпечує більш ніж дворазову швидкість мережі 1 ГБ Ethernet в існуючих кабелях.

Intel® Wi-Fi 6 AX201: тепер інтегрований в настільні процесори IntelCore 10-го покоління, IntelWi-Fi 6 (Gig +) забезпечує ігровий процес із високим ступенем відгуку, майже в три рази швидше завантажень і більш надійні з'єднання. Забезпечує найкращі в своєму класі можливості підключення зі свободою і гнучкістю для ігор або творчості у будь-якому місці вдома або в офісі.

Коли: очікуємо надходження в продаж процесорів IntelCore S-серії 10-го покоління вже в травні.

Слідкуйте за новинами разом з нами.