Новини

HyperX Cloud Alpha S Blackout Edition - нове втілення серед ігрових гарнітур

HyperX Cloud Alpha S Blackout Edition - нове втілення серед ігрових гарнітур
25.03.2020

Лінійка ігрових гарнітур Cloud Alpha S від компанії HyperX поповнилася моделлю Cloud Alpha S Blackout. Гарнітура відрізняється повністю чорним колірним виконанням.

Навушники Cloud Alpha S Blackout оснащені випромінювачами діаметром 50 мм, які здатні відтворювати частоти в діапазоні 13-27 000 Гц. Імпеданс навушників дорівнює 65 Ом, коефіцієнт гармонійних спотворень не перевищує 1%. Новинка підтримує віртуальний об'ємний звук (7.1). Завдяки двокамерній конструкції низькі і високі частоти поділяються для більш точного позиціонування звуку в грі.

При виготовленні наголів'я HyperX Cloud Alpha S Blackout використаний алюмінієвий сплав, а в амбушюрах - спінений матеріал з ефектом пам'яті і повітропроникний шкірозамінник. У електретного конденсаторного мікрофона з функцією шумозаглушення знімна конструкція. Його частотна характеристика - 50-18 000 Гц.

Вага навушників - 310 г, з мікрофоном - 321 г. Гарнітура підключена до мікшера через кабель довжиною 1 м. Мікшер в свою чергу через кабель довжиною 2 м підключається до порту USB. Комплект поставки також включає сумку для транспортування.

HyperX Cloud Alpha S Blackout Edition вже можна придбати за ціною 130 доларів.